Home: A one-more-page, read-in-one-sitting thriller that you'll remember for ever

Karen Dionne

Pris
kr. 82,00
Forventes afsendt
3-5 arbejdsdage

Vores kunder siger:



Perfect for fans of Fiona Barton, Ruth Ware and Claire Douglas, this is an unforgettable, read-in-one-sitting thriller packed with gripping suspense. *** SOON TO BE A MAJOR FILM ***

Kommentar

384 pages

Medie Bøger     Paperback Bog   (Bog med blødt omslag og limet ryg)
Udgivet Storbritannien, 10/07-2018
ISBN13 9780751567410
Forlag Little, Brown Book Group
Antal sider 384
Mål 127 × 196 × 29 mm
Vægt 266 gram